Google Ads Reklam Yönetimi

Reklam Yönetimi

Siz de müşterilerinizin arttığı kelimelerde karşılarına çıkmak istemez misiniz?

wts-partial-13

Google Ads Reklam Yönetimi

Google Ads (AdWords) ile, işletmenizin sunduğu ürün veya hizmetleri müşterilerinize sunarak daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz. Google ADS nin sunmuş olduğu farklı reklam modelleri arasından işletmenize uygun reklam modellerini seçmek ve doğru bütçe yönetimi, hedef kitle ve dönüşüm oranları ile başarı kaçınılmazdır. Google ADS Reklamları sürekli analiz edilip değişken stratejiler uygulanması gereken bir yapıdadır. Google ADS ile paralel olarak Google Analytics, Google Merchant Center (E-Ticaret), Google Search Console gibi bir çok servis paralel olarak çalışabilmekte olup Profesyonel Google ADS Reklam Uzmanları ile çalışmak işletmenize yüksek dönüşüm sağlayacaktır

Neden Google Ads Reklamlarını Tercih Etmeliyiz

Milyonlarca kullanıcı arasından Potansiyel Müşterilere en hızlı erişmenin mümkün olduğu Google ADS Reklamları ile işletmenizi büyütün. Google ADS ile iyi kurgulanmış reklam setleri, doğru hedefleme, rakip analizi ve düzenli data okuma işlemleri ile işlerin nasıl ilerlediğini adım adım görebileceksiniz. Google ADS reklamlarında ilk 4 reklam sırasının altına indikçe reklamlara tıklama oranı da düşmektedir. Doğru yapılandırılmayan reklamlar işletmenize fayda sağlamayacağı gibi (Etkileşim/Dönüşüm Oranlarındaki Düşüş) reklam giderleriniz de sürekli artacaktır. Google ADS Reklamcılığında Profesyonel Destek almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Google Ads Arama Ağı Reklamları | Arama Ağı

Google Arama Ağında, seçili Anahtar Kelimeleri ile yapılan reklam modelidir. Hazırlanılan reklamlar Google Arama sayfasının ilk 4 reklam alanı ile arama sonuç sayfasının son 3 reklam alanında yayınlanır. Reklam tercihlerinde Google İş Ortakları seçili ise Google İş Ortakları web sitelerine ait sayfalarda da reklamlarınız görüntülenecektir. Google aramalarında firmanızın web sitesi sadece potansiyel müşterilerinize gösterilir.

Google Ads Alışveriş Reklamları | Alışveriş - E-ticaret Reklamları

Google ADS tarafından E-Ticaret siteleri için kurgulanmış bir reklam modelidir. Google Alışveriş Reklamları Google Arama Sayfalarının en üstünde Carousel yapısında görünebildiği gibi Google Alışveriş Sayfasında da görüntülenmektedir. Kullanılan E-Ticaret yapısının Feed seçeneği olması durumunda web sitenizdeki tüm ürünler, tüm detayları ile eş zamanlı olarak potansiyel müşterilerinize sunulabilmektedir.

Google Ads Görüntülü Reklam Ağı | Banner+Metin

Google Görüntülü Reklam Ağı'nda görsel açıdan ilgi çekici reklamlar yayınlar. Görüntülü Reklam Ağı, kullanıcılar milyonlarca web sitesinde, uygulamada ve Google'a ait olduğu mülklerde (ör. YouTube ve Gmail) gezinirken onlara ulaşmanıza yardımcı olur.

Google Ads Keşif Reklamları | Youtube, Gmail, Keşif Reklamları

Discovery Ads, Google Discover Feed (Google uygulamasının ana sayfasında veya mobil cihazda Google.com ana sayfasında gösterilir), YouTube ana sayfa özet akışı ve ayrıca G-Mail’de yayınlanan görsel bir reklam biçimidir.

Google Ads Akıllı Reklamlar | Google ve Google Haritalar

Google Akıllı Reklamlar ile Google’da, Google Haritalar ’da ve İnternet’te gösterilen otomatik reklamlar ile minimum efor ile işletme konumunuza özel reklamlar ve konuma özel telefon araması reklamları hazırlayabilirsiniz.

Google Ads Video Reklamları | Youtube Reklamları

YouTube’da kullanıcı ilgi, alanlarına göre özgün ve tetikleyici içerikler ile hazırlanmış video reklamlarınızı potansiyel müşterilere sunarak dönüşüm oranlarınızı yükseltebilirsiniz.

Google Ads Uygulama Reklamları | Uygulama Yükletme - Etkileşim

Google Reklam Ağlarında Mobil uygulamanızın tanıtılması veya Mobil Uygulamanızın daha fazla sayıda indirilmesi için dikkat çekici reklamlar hazırlayabilirsiniz. E-Ticaret tarafında gerçekleşen dönüşümlerin yarısından çoğunun Mobil Cihazlar tarafından yapıldığı düşünüldüğünde Uygulama Reklamları en iyi seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.