SEO Optimizasyonu

seo_calismalari

SEO Optimizasyonu

SEO, Google sıralamasında basamakları hızlıca tırmanmanızı sağlayacak çalışmalar bütünüdür. İnternet ortamında var olan her marka ya da kişinin başvurması gereken bir çözüm olan SEO ile siz de web sitenizi 1. sıraya yerleştirme ayrıcalığına ulaşabilirsiniz. Nasıl mı? Profesyonel SEO ekibimizle ihtiyaca yönelik çalışmalar yaparken sizi zirveye çıkaracak çalışmalar yapıyoruz. SEO çalışmalarının çok yönlülüğü ve rekabetin çok ciddi boyutlarda olması Google sıralamasında yükselmeyi zorlaştırır. Bu durumda ekibimiz çaresiz beklemek yerine etkin bir çözüm geliştirmek adına çaba sarf eder. Tüm bu süreç ise aşağıdaki hizmetler ışığında gerçekleşir.

On-page SEO çalışmaları, web sitenizin temelini sağlam bir şekilde kurmayı ifade eder. Sağlam bir temeli olmayan bir apartmanın yıkılmaya mahkûm olduğu gibi web sitesinin de başarısı mümkün olmaz. Bu düşünceyle hareket eden SEO ekibimizle zirve yürüyüşünüzü destekleyecek çalışmalar yürütüyoruz. Web sitenizdeki bütün hataları buluyor ve SEO performansınızı etkileyecek çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

 

Off-page SEO çalışmaları temeli sağlam olan web sitenizi internet aleminde duyurma işlemidir. Bir çeşit reklam hizmeti olarak da bilinen Off-page SEO ile backlink adı verilen çalışmalar yapılır. Backlink çalışmaları çerçevesinde daha başarılı bir performans sergileyen web sitenizle zirveye çıkmak mümkün olur!

 
 
SEO çalışmalarını anahtar kelime analizi olmaksızın düşünmek ciddi anlamda yanlıştır. Çünkü SEO demek anahtar kelime üzerine inşa edilen bir planlamadır. Bu nedenle de çalışmalarımızı Google verileri ve Semrush, Ahrefs gibi analiz araçlarıyla sağlıklı bir şekilde yürütüyoruz. Üsteli anahtar kelime belirlerken rekabet ve arama hacimleri gibi değerli metrikleri de ön planda tutuyoruz.

SEO çalışmalarında başarılı olmanın bir yolu da rakiplerin neler yaptığını incelemekten geçer. Çünkü rakiplerin başarısı sizin başarısızlığınız anlamına gelir. Bu anlayışla hareket eden SEO ekibimiz rakiplerin neler başardığını ve başaramadığını inceleyerek sizin için bir planlama yapar. Rakip analizi çerçevesinde geliştirilen strateji ile daha başarılı olmanıza olanak sağlayacak çözümler geliştirilir.

SEO çalışmalarının bir ayağı analiz ve alt yapı çalışmaları olurken bir ayağı da çalışmaları destekleyecek içeriklerdir. Anahtar kelime kullanımı, doğru anlatım tekniği ve kullanıcının işine yarayacak bilgilerle dolu bir içerikle SEO çalışmalarında başarıyı destekliyoruz.

SEO çalışmalarının neticesinde hemen herkesin talebi yükselmektir. Bu talebi biliyor ve buna uygun bir şekilde hareket etmeyi arzu ediyoruz. Web sitenizin performansını arttıracak çalışmalara imza atarken hizmetimizin garantili olmasına da önem veriyoruz. Güveni hissettiren anlayışımız ve kaliteyi ön planda tutan yaklaşımımız ile size de garantili SEO çözümleri vaat ediyoruz.